Zadzwoń

Wyceń swój Dom

Z Nowym Rokiem Simple House udostępniło swoim Klientom/kom nowe narzędzie, które umożliwia szybką, łatwą, natychmiastową i samodzielną wycenę budowy domu z Simple House. To nasz nowy konfigurator, który znajdziecie pod adresem: www.konfigurator.simplehouse.pl

„Ile to kosztuje?” – pytanie najczęściej pojawiające się w pierwszych kontaktach naszych Klientów/ek z Simple House. A ponieważ nasze domy są tak dalece personalizowane i dajemy Wam mnóstwo opcji konfigurowania ich, to odpowiedź na nie zazwyczaj nie była tak prosta jak byście tego oczekiwali. Od niedawna przekazaliśmy w Wasze ręce nowe, proste w obsłudze narzędzie do samodzielnego wykonywania wyceny Waszego domu budowanego z Simple House.

Pierwszy krok w konfiguratorze Simple House – zaloguj się lub zarejestruj

Nigdy nie było to tak proste. Konfigurator daje możliwość wyboru spośród proponowanych opcji i porównania wynikających z tego tytułu różnic w cenach realizacji. Krótkie wyjaśnienia oraz zdjęcia mogą pomóc w wyborze decyzji. Jednocześnie nie jest on przeładowany treścią, za to bardzo intuicyjny. W każdej chwili możecie też przenieść się na stronę www.simplehouse.pl, żeby zaczerpnąć więcej informacji lub po prostu do nas zadzwonić i dopytać o szczegóły.

Skonfiguruj dom według własnych potrzeb – wybieraj, porównuj – ceny i opcje

Przejście przez konfigurator kończy się wygenerowaniem opisowej wyceny – z wyszczególnionymi punktami całej budowy oraz wcześniej przygotowania projektu budowlanego oraz oczywiście z całościową kwotą za realizację.

Fragment wygenerowanej w konfiguratorze Simple House wyceny

Wycenę możecie wydrukować, edytować, cofnąć się o kilka kroków i wycenić podobny dom w innej konfiguracji. Wycena zostanie zapisana na Waszym koncie na konfigurator.simplehouse.pl i będziecie mogli w dowolnej chwili do niej wrócić.

Pamiętajcie też, że to co widzicie w konfiguratorze, zarówno dostępne opcje jak i wynik końcowy wyceny to punkt wyjściowy do rozmowy o realizacji projektu Waszego Domu. To jak on będzie finalnie wyglądał okaże się w trakcie naszej indywidualnej pracy z Wami i będzie efektem personalizacji projektu, dostosowaniem go do Waszych potrzeb.

www.konfigurator.simplehouse.pl

www.simplehouse.pl