Zadzwoń

Adam Czajkowski

Pomysłodawca, założyciel i współwłaściciel firmy Simple House. Z budownictwem związany
od prawie 30 lat. Łączy w sobie wiedzę i wieloletnie doświadczenie, które zdobywał w Polsce
i w Stanach Zjednoczonych. Pasjonat i popularyzator prefabrykacji, od lat propaguje ideę budowy drewnianych domów w konstrukcji szkieletowej. Nie boi się wyzwań. Na budownictwo prefabrykowane postawił, mimo iż wokół siebie słyszał głównie głosy zniechęcenia. Stoi
na straży jakości, niezawodności i utrzymania wysokich standardów budownictwa w Simple House.

Adam Czajkowski, założyciel i szef Simple House

Jakub Szczęsny

Większość koncepcji domów modułowych Simple House stworzył Kuba Szczęsny - architekt, wykładowca akademicki, autor instalacji i popularyzator architektury. Amator obiektów w mikroskali. Laureat wielu polskich i międzynarodowych konkursów. Pierwszy polski twórca, którego projekt – dom w wąskiej szczelinie między dwoma budynkami w Warszawie – Dom Kereta, w 2013 roku włączono do stałej kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku (MoMA). Od 2016 roku prowadzi własne biuro SZCZ Jakub Szczęsny.

Koncept firmy Simple House zrodził się w głowie Adama Czajkowskiego. Po kilkuletnim pobycie w Stanach Zjednoczonych i zdobywaniu doświadczenia w budowaniu drewnianych domów szkieletowych na tamtym rynku, wrócił do Polski już z pewną ideą na założenie nowej firmy. Firmy, która będzie budowała prefabrykowane drewniane domy szkieletowe, energooszczędne i pasywne, optymalnie zaprojektowane; domy, które będą stanowiły realną alternatywę dla mieszkań w miastach. Długo szukał architekta, który podzieli jego wizję i pasję. W 2012 roku Adam Czajkowski i architekt Jakub Szczęsny spotkali się przy realizacji projektu domu rodzinnego. Idea Simple House chwyciła i szybko powstały pierwsze koncepcje domów modułowych.

Dziś Simple House jest prężnie rozwijającą się firmą, która z roku na rok buduje coraz więcej domów szkieletowych w całej Polsce, jest coraz bardziej liczącym się na rynku producentem domów prefabrykowanych. Wyróżnia nas świetnie zaprojektowana bryła budynków modułowych i nowoczesny, uniwersalny dizajn. Jakość ma dla nas największe znaczenie. Budujemy z wysokiej klasy materiałów i zapewniamy wysoki standard wykonania. Jest jeszcze jeden element, który wyróżnia nas na rynku firm budowlanych – obsługa Klienta. Każdego Inwestora traktujemy indywidualnie, doradzamy i przede wszystkim każdorazowo dostosowujemy nasze projekty domów szkieletowych do indywidualnych potrzeb. Budujemy szybko, sprawnie i kompleksowo, nie angażujemy naszych Inwestorów w proces budowlany.

Opinie o Simple House

Czas budowy wspominamy bardzo dobrze

Właśnie mija rok, odkąd mieszkamy w domu zbudowanym przez Simple House. Dom "działa" bez zarzutu, rozwiązania zaproponowane przez firmę sprawdzają się, a sam czas budowy wspominamy bardzo dobrze. Słowem - gdybyśmy podejmowali decyzję kolejny raz, to wybralibyśmy i dom drewniany, i Simple House do jego realizacji. :) Serdecznie pozdrawiamy cały zespół!

Joanna K.

Masz swój pomysł i dokładnie zostałeś wysłuchany

Całej Ekipie serdecznie podziękowanie za cudny Dom  i zaangażowanie w cały projekt zaczynając od Szefa Adama , Monika , Piotr , Jura z ekipą , Roman z ekipą, Vasyl z ekipą,  Iwan z ekipą , Marcin z ekipą , wszystkim których niewymieniliśmy, i tym którym nie było nam dane poznać a brali udział w projekcie , Miło było poznać i patrzeć jak ludzie wykonują swoją pracę z Radością i życzliwością Najważniejsze było to że Masz swój pomysł i dokładnie zostałeś wysłuchany dzięki temu jest to co chcieliśmy a nawet i jeszcze Piękniej Simple House Jesteście świetną Firmą  medal dla Was.

Grzegorz Z.

great cooperation!

Realizing ideas of customer as good as possible.

Andreas G.

Ogromna pasja całego zespołu

Współpraca na najwyższym poziomie. Nieszablonowe rozwiązania, elastyczność a przede wszystkim ogromna pasja całego zespołu, z której powstają piękne rzeczy. Bardzo polecam.

Sylwia N.

Budowa z firmą Simple House okazało się strzałem w "10"

Mieszkamy w domu od października 2021 r.,  model D58 z poddaszem użytkowym w standardzie energetycznym Simple Energy. Zacznę od współpracy na etapie planowania i budowania domu - życzę wszystkim budującym nowe domy takiego spokoju, zerowego poziomu stresu jakiego my doznaliśmy w trakcie 12 miesięcy, licząc od daty podpisania umowy do oddania budynku przez firmę. Etap wizualizacji i projektowania budynku, zbierania odpowiednich pozwoleń i dokumentów pod opieką Pana Piotra (zawsze do dyspozycji). Budowa i wykończenie wnętrz pod nadzorem Pani Moniki, która fachowo i na czas kierowała pracami. Budowa z firmą Simple House okazało się strzałem w "10", terminowość, fachowość, przejrzystość co do kosztów i najważniejsze indywidualne podejście do klienta. Po 8 miesiącach mieszkania w domu jakie widzimy plusy:
- rozmieszczenie, rozplanowanie pomieszczeń, dom wydaje się niewielki z zewnątrz, po wejściu do środka, goście są zdziwieni jak jest przestronnie, mądrze wykorzystane przestrzenie (mały wkład do takiego efektu dołożyli również właściciele, współtworząc projekt)
- jakość materiałów z których zbudowany jest dom,
- koszty utrzymania domu (ogrzania) pompa ciepła i izolacja to jest to!   
- elewacja z drewna na ścianach szczytowych robi robotę
- nowoczesne stodoły są nowoczesne, proste i mają klasę

Marcin

Budowa poszła niezwykle sprawnie i bezproblemowo

Pozdrawiamy z Wawra, mieszkamy już ponad miesiąc i jesteśmy bardzo zadowoleni! Budowa poszła niezwykle sprawnie i bezproblemowo. Dom jest ciepły, piękny i bardzo przytulny. Gorąco polecamy!

Greg R.

Wszystkich znajomych odsyłam do Simple House

Nieprzeciętna architektura - pokorna i elegancka. Wszystkich znajomych odsyłam do Simple House - może kiedyś, dzięki takim projektom, krajobraz w Polsce zacznie się zmieniać.

Paula L.