Zadzwoń

Simple House dowodzi, że współczesne domy drewniane nie muszą oznaczać rozwiązania kompromisowego. Mogą łączyć nowoczesną technologię z dbałością o estetykę i funkcjonalność. Śledź na bieżąco relacje z aktualnych realizacji Simple House na Instagramie, Facebooku i Pintereście.

Energooszczędne domy szkieletowe Simple House odpowiadają potrzebom zarówno małej jak i wielopokoleniowej rodziny. Mogą pełnić rolę domów mieszkalnych jak i rekreacyjnych, wszystkie są całoroczne, także te do 35 m2 zabudowy.

W Simple House korzystamy z gotowych projektów domów szkieletowych autorstwa Jakuba Szczęsnego. Za każdym razem projekt domu modyfikujemy i dopasowujemy do&nbspindywidualnych potrzeb. Dostępne na stronie rzuty wnętrz są naszą propozycją. Na etapie pracy nad koncepcją, wspólnie z&nbspKlientem dostosowujemy ją do indywidualnych potrzeb.

Dzięki technologii szkieletowej w łatwy sposób możemy łączyć mniejsze i większe moduły gotowych domów szkieletowych Simple House w unikalne bryły dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dodatkowy aneks, studio, może być domkiem dla gości, senioratką czy gabinetem weterynaryjnym. Prefabrykacja elementów pozwala na sprawne i szybkie budowanie.

Szybkie w budowie energooszczędne domy modułowe Simple House są dostosowane także do wąskich działek. Modele D, BT i&nbspD69 mają szerokość 8 metrów.

Od 2018 roku coraz większym zainteresowaniem Klientów cieszą się małe domy modułowe. W naszej ofercie mamy kilka modeli. Wszystkie są domami całorocznymi. Układ wnętrza jest zawsze dostosowywany do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta.

W Simple House możesz też zamówić garaż z płaskim dachem, jeśli taki Ci się marzy. Każdy projekt domu modułowego zawsze personalizujemy i dostosowujemy do indywidualnych wymagań Klientów/ek.