Obecnie w naszej firmie szukamy zatrudnienia na następujące stanowiska:

Projektant/Architekt wnętrz

Oferta pracy jest skierowana do osób indywidualnych, biurom architektonicznym dziękujemy.

Opis stanowiska/zakres obowiązków:

  • opracowywanie moodboardów,
  • tworzenie pełnych projektów wnętrz dla naszych Klientów/ek biorąc pod uwagę możliwości techniczne naszych domów,
  • przygotowywanie rysunków technicznych 2D,
  • wizualizacje 3D,
  • przedmiary
  • ścisła  współpraca z działem wykończenia wnętrz.

Wymagania/oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe lub pokrewne (architektura wnętrz, projektowanie wnętrz) absolwenci lub studenci ostatniego roku,
  • znajomość programów Revit  i / lub  ArchiCad i / lub Sketchup Pro + LayOut + VRay,
  • umiejętność tworzenia wizualizacji oraz dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • terminowość, sumienność,
  • umiejętność współpracy z Inwestorami/kami,
  • kreatywność,
  • znajomość materiałów wykończeniowych oraz ich specyfikacji.

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – forma zatrudnienia do ustalenia.

Praca jest stacjonarna, w biurze Simple House, ewentualnie w trybie hybrydowym. Adres firmy: Simple House, Borowina ul. Zaleśna 11, 05-520 Konstancin-Jeziorna.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie zgłoszenia mejlem na adres: poczta@simplehouse.pl. Prosimy o umieszczenie w treści zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nokon sp. z o.o., z siedzibą w Borowinie, adres: ul. Zaleśna 11, Borowina, 05-520 Konstancin-Jeziorna, w celu ich wykorzystania w procesie rekrutacji. Oświadczam, że jestem świadomy o prawie wycofania zgody w każdym momencie, bez wpływu na legalność przetwarzania dokonanego przed wycofaniem zgody.

Koordynator budowy/Kierownik budowy

  • przygotowywanie harmonogramów budowlano-montażowych,
  • analizowanie dokumentacji technicznej i projektowej,
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów na budowie,
  • organizowanie pracy ekip budowlanych i podwykonawców,
  • kontrola zaawansowania robót oraz dostarczonych materiałów,
  • rozliczanie ekip budowlanych,
  • nadzór nad materiałami na placu budowy,
  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej,
  • kontakt z Inwestorem,
  • reagowanie na bieżące potrzeby i sugestie Inwestora,
  • przeprowadzanie odbiorów z Inwestorem,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

  • minimum 10-letnie doświadczenie w branży budowalnej,
  • kandydat/ka powinien/na posiadać wiedzę merytoryczna i praktyczną z obszaru ogólnobudowlanego i konstrukcyjnego; nie oczekujemy uprawnień budowlanych,
  • wykształcenie adekwatne do stanowiska,
  • umiejętność analitycznego myślenia i planowania,
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
  • znajomość pakietu Ms Office,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • znajomość prawa budowlanego będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem,
  • uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • stabilność zatrudnienia.

Cieśla konstrukcyjny w specjalności konstrukcji szkieletowych – pracownik budowlany

Zakres obowiązków:

  • montaż konstrukcji drewnianych, więźby dachowej, tarasów i elewacji drewnianych oraz prace wykończeniowe

Oczekiwania:

  • umiejętność wykonywania i składania konstrukcji drewnianych w technologii kanadyjskiej,
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • duże zaangażowanie i silna motywacja do pracy,
  • dokładność i precyzja w działaniu,
  • preferowane miejsce zamieszkania: Warszawa lub okolice

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie zgłoszenia mejlem na adres poczta@simplehouse.pl. Prosimy o umieszczenie w treści zgłoszenia klauzuli: