Obecnie w naszej firmie szukamy zatrudnienia na następujące stanowiska:

Cieśla konstrukcyjny w specjalności konstrukcji szkieletowych – pracownik budowlany

Zakres obowiązków:

  • montaż konstrukcji drewnianych, więźby dachowej, tarasów i elewacji drewnianych oraz prace wykończeniowe

Oczekiwania:

  • umiejętność wykonywania i składania konstrukcji drewnianych w technologii kanadyjskiej,
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • duże zaangażowanie i silna motywacja do pracy,
  • dokładność i precyzja w działaniu,
  • preferowane miejsce zamieszkania: Warszawa lub okolice

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszenia mejlem na adres poczta@simplehouse.pl. Prosimy o umieszczenie w treści zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nokon sp. z o.o., z siedzibą w Borowinie, adres: ul. Zaleśna 11, Borowina, 05-520 Konstancin-Jeziorna, w celu ich wykorzystania w procesie rekrutacji. Oświadczam, że jestem świadomy o prawie wycofania zgody w każdym momencie, bez wpływu na legalność przetwarzania dokonanego przed wycofaniem zgody.

Technik budownictwa

  • praca w dziale realizacji,
  • koordynacja prac poszczególnych ekip budowlanych,
  • ustalanie szczegółów wykonawczych,
  • kontakt z Klientem,
  • sporządzanie protokołów odbiorowych,
  • praca w biurze, czasami praca w terenie – nadzór nad realizacjami,
  • wykonywanie obmiarów budowlanych.

Wymagania:

  • umiejętność analitycznego myślenia i planowania,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość pakietu Ms Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat B,
  • umiejętność czytania dokumentacji budowlanej,
  • doświadczenie w pracy w branży budowlanej mile widziane.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie( forma zatrudnienia do ustalenia),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość zakwaterowania,
  • ciekawą i dynamiczną pracę.