Obecnie w naszej firmie szukamy zatrudnienia na następujące stanowiska:

Specjalista do spraw sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy
  • doradztwo i wsparcie techniczne Klienta
  • realizowanie planów sprzedaży oraz strategii produktowej
  • odpowiedzialność za całokształt działań związanych z kreowaniem wizerunku marki
  • przygotowywanie oraz negocjowanie ofert handlowych
  • negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych
  • raportowanie bieżącej aktywności handlowej
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • analiza potrzeb konsumentów

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie sprzedaży lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego
  • udokumentowane doświadczenie w sprzedaży
  • doświadczenie w korzystaniu z nowoczesnych kanałów komunikacji z potencjalnymi Klientami
  • silne nastawianie na realizację celów oraz wytrwałość i konsekwencja w działaniu
  • asertywność, zdyscyplinowanie i umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • zdolności negocjacyjne
  • biegła znajomość obsługi urządzeń i aplikacji biurowych (MS Office)
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • doświadczenie w branży budowlanej
  • doświadczenie w branży budownictwa szkieletowego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość realizacji ambicji zawodowych
  • możliwość realnego wpływu na kształtowanie polityki sprzedażowej firmy
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • narzędzia niezbędne do realizowania powierzonych zadań
  • forma zatrudnienia – do ustalenia

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie zgłoszenia mejlem na adres poczta@simplehouse.pl. Prosimy o umieszczenie w treści zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Nokon sp. z o.o., z siedzibą w Borowinie, adres: ul. Zaleśna 11, Borowina, 05-520 Konstancin-Jeziorna, w celu ich wykorzystania w procesie rekrutacji. Oświadczam, że jestem świadomy o prawie wycofania zgody w każdym momencie, bez wpływu na legalność przetwarzania dokonanego przed wycofaniem zgody.

Architekt

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna

  • opracowywanie projektów budowlanych wraz z adaptacją
  • opracowywanie koncepcji architektonicznych
  • współpraca z branżystami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość programu REVIT- warunek konieczny
  • doświadczenie w projektowaniu budynków mieszkalnych
  • znajomość technologii szkieletowej będzie dodatkowym atutem
  • znajomość warunków technicznych, przepisów prawa budowlanego i przepisów z nimi powiązanych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość
  • wymagane uprawnienia

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjne wynagrodzenie – forma zatrudnienia do ustalenia

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie zgłoszenia mejlem na adres poczta@simplehouse.pl. Prosimy o umieszczenie w treści zgłoszenia klauzuli:

Cieśla konstrukcyjny w specjalności konstrukcji szkieletowych – pracownik budowlany

  • montaż konstrukcji drewnianych, więźby dachowej, tarasów i elewacji drewnianych oraz prace wykończeniowe

  • umiejętność wykonywania i składania konstrukcji drewnianych w technologii kanadyjskiej,
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • duże zaangażowanie i silna motywacja do pracy,
  • dokładność i precyzja w działaniu,
  • preferowane miejsce zamieszkania: Warszawa lub okolice

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zakwaterowanie