Zadzwoń

Tani dom, drogi dom

O jakim budżecie powinniśmy myśleć decydując się dzisiaj na budowę? Czy stać nas na postawienie domu modułowego Simple House?

Ponad rok temu daliśmy Wam narzędzie, które łatwo i szybko odpowiada na te pytania i nadal bardzo je lubimy. Ułatwia pracę nam i daje samodzielność Wam. Zupełnie za darmo skonfigurujecie wybrany model Simple House, zmienicie mu opcje wykończenia, standard energetyczny i wycenicie. To wszystko zostanie na Waszym koncie, wrócicie do tego kiedy tylko będziecie chcieli, porównacie. Wycenę możecie zapisać na komputerze, wydrukować. Wygodne, prawda?

I to wszystko za darmo. Wiemy, że w niektórych miejscach już wycena budowy domu jest płatna, ale nie u nas. Możecie w naszym konfiguratorze przygotować tyle wycen naszych domów prefabrykowanych  ile tylko sobie życzycie.

konfigurator.simplehouse.pl

to najlepszy i najszybszy sposób, żeby odpowiedzieć na pytanie „ile to kosztuje w Simple House?”. To – czyli ile kosztuje postawienie drewnianego domu modułowego w systemie szkieletowym z Simple House, od fundamentów do stanu deweloperskiego.

As simple as Simple House!

wystarczy się zalogować/założyć konto
wybrać model domu modułowego Simple House, a następnie dać się prowadzić konfiguratorowi przez kolejne kroki
na koniec otrzymacie szczegółową wycenę budowy Waszego domu Simple House, z opisem wykorzystanych materiałów, wyszczególnionymi pracami w kolejnych etapach realizacji