Zadzwoń

FAQ – ważne pytania i odpowiedzi w jednym miejscu

Czyli wszystko to o co chcielibyście zapytać, ale nie zawsze pamiętacie. Wygodne narzędzie, zawsze pod ręką.

Nasza strona internetowa wzbogaciła się o nową zakładkę. Uznaliśmy, że już czas trochę ułatwić życie – Wam i sobie. FAQ – zebraliśmy tam najczęściej pojawiające się pytania od naszych Klientów/Klientek dotyczące domów modułowych Simple House w kwestiach związanych z samymi domami jak i z tym jak przebiega współpraca z nami. Znaki zapytania, które padają w pierwszych rozmowach, kiedy jeszcze się nie znamy i nie wiemy czy w ogóle podejmiemy wspólnie realizację projektu budowy domu szkieletowego. Taki etap „obwąchiwania się” i gry wstępnej. Niektórzy wolą zadzwonić i porozmawiać – i to jest OK, nasz numer telefonu do biura zawsze aktualny i czeka na Was; inni preferują formę pisemną i tych pewnie bardziej zainteresuje ten rodzaj kontaktu. A dla jednych i drugich korzyść jest oczywista – to jest napisane, zgromadzone, nie trzeba notować, zapamiętywać, można zawsze wejść na naszą stronę internetową www.simplehouse.pl/faq i skorzystać z artykułu.

Wybór pytań wynika z naszego doświadczenia kontaktów z Wami i będziemy go uzupełniać, ale jeśli macie jakieś propozycje, jesteśmy otwarci, piszcie – poczta@simplehouse.pl lub na FB (link) czy IG (link).

A na koniec warto dodać, pamiętajcie o jednym – w Simple House projekty domów drewnianych personalizujemy, dostosowujemy je do preferencji i wymogów naszych Klientów/Klientek i niewiele jest rzeczy, na które z gruntu się nie zgadzamy. Wszystko można omówić i znaleźć kompromis. Czyli – zawsze warto przyjść i porozmawiać, postaramy się dopasować dogodne rozwiązanie.