Zadzwoń

Simple House opinie

W zakładce „O nas” dodaliśmy kilka słów od naszych Inwestorów/ek na temat tego jak ich oczami wygląda współpraca z Simple House. Przeczytajcie, zapraszamy tu (lider na dole strony).

Opinie Klientów

Wszystkie opinie pochodzą z serwisu Google i zostały tam umieszczone samodzielnie przez Klientów/ki Simple House i jesteśmy Im za to wdzięczni. Że znaleźli czas, chęci, że zostawili swój ślad w Internecie po współpracy z nami, że dali wskazówki naszym przyszłym Inwestorom/Inwestorkom. To wpisy osób, które przeszły z nami całą drogę od wyboru projektu domu modułowego, przez pracę nad dopasowaniem koncepcji budynku, układu wnętrz, wykończenia zewnętrznego do indywidualnych preferencji, po zaakceptowanie kosztorysu i podpisanie umowy. Tu kończy się część nazwijmy to teoretyczna, a rozpoczyna się ta bardziej namacalna i nareszcie widoczna – budowa. 

Budowa z Simple House

Po dostarczeniu przez Inwestora/kę pozwolenia na budowę (lub złożenia w urzędzie zgłoszenia budowy, jeśli jest to budynek, w przypadku którego możliwa jest taka uproszczona procedura) zaczyna się cała nasza intensywna praca postawienia budynku. Dostawy materiałów, zabezpieczenie działki, prefabrykacja części domu, ich transport na miejsce budowy, zakwaterowanie ekipy budującej i wreszcie postawienie budynku – od wykonania fundamentów po stan deweloperski (co oznacza ten termin w standardzie Simple House – szczegółową odpowiedź na to pytanie znajdziecie w sekcji FAQ) – tym wszystkim się zajmujemy starając się jak najmniej angażować naszych Inwestorów, nasze Inwestorki.

Jak nam się to udaje i czy nam się udaje, przeczytajcie sami.

Zadzwońcie i umówcie się na spotkanie z Simple House, chętnie opowiemy więcej, jak wygląda współpraca z Simple House.