Zadzwoń

Oryginalne wnętrze domu modułowego

Trzy kolory – biały, zielony, czarny – i mamy to. Nowoczesne, oryginalne wnętrze w naszym domu modułowym Simple House. 

Budujemy dla Was domy szkieletowe – zaczynamy od fundamentów i kończymy na stanie deweloperskim. Doprowadzamy je do momentu, kiedy Wam zostaje już tylko zajęcie się wnętrzami budynków.  

Dom modułowy Simple House, sypialnia na antresoli

Satysfakcja, nagroda

Słowo „tylko” wypadałoby wziąć tutaj w cudzysłów, bo Simple House buduje szybko, a naszym Inwestorom/kom zdarza się wykańczać środek ciągnącymi się w nieskończoność miesiącami. Jednak ten końcowy etap to na pewno moment, który (kiedy już się ziszcza) przynosi wiele radości, satysfakcji i upragnionej, wyczekiwanej nagrody. Najczęściej nie mamy już do niego wglądu. Zabieramy „nasze zabawki” zanim zaczynają się prace wnętrzarskie i usuwamy się z budowy. Natomiast czasem zdarza się, że wysyłacie nam zdjęcia swoich domów, dumni z efektów i szczęśliwi z zakończonej realizacji. Zdarza się, że je nam udostępniacie i pozwalacie się nimi podzielić w sieci. Chcecie się pochwalić, a dla nas to wielka frajda! To radość zobaczyć jak nasze domy modułowe dojrzewają, nabierają indywidualnego charakteru i upiększają Wasze życie. Dziękujemy za te relacje. Dzisiaj udostępniamy jedną z nich, może stanie się inspiracją dla kogoś z Was. 

Dom modułowy Simple House, fragment salonu na parterze. Sufit katedralny – otwarty

Personalizacja projektu

Indywidualny rys domu modułowego zaczyna się w Simple House już na etapie przygotowania koncepcji, projektu budynku. Każdy dom, nawet projektowany na podstawie wybranego przez Was powtarzalnego modelu domu modułowego jest na bazie konsultacji z Wami „krojony” na Waszą indywidualną miarę. Budujemy do stanu deweloperskiego, dajemy Wam ciepły, bezpieczny budynek, a Wy wypełniacie go swoim charakterem, zwyczajami, wygodą, aż staje się domem, Waszym domem. 

Dom modułowy Simple House, sufit katedralny nad salonem
Dom modułowy Simple House, fragment salonu na parterze. Sufit katedralny – otwarty

Ile to metrów?

Dom, do którego wnętrza dziś zaglądamy pochodzi z linii modeli BT. Łącznie ma 49 m2 powierzchni użytkowej z czego 37 m2 na parterze. Nad salonem zastosowaliśmy pustkę, otwarty sufit katedralny, który w połączeniu z dominującą we wnętrzu bielą na ścianach i podłogach mocno otworzył i optycznie powiększył przestrzeń.

Trzy kolory zielony

Złota trójka wnętrzarska sprawdziła się i tutaj. Biały, czasem w odcieniu kremowym, czarny i na końcu zieleń – jako mocne plamy koloru, charakterystyczny akcent, szczególnie w oryginalnych kompozycjach ściennych. Kompozycja kolorystyczna konsekwentnie powtarzana we wszystkich pomieszczeniach.

Dom modułowy Simple House, funkcjonalna łazienka, z pralką i suszarką
Dom modułowy Simple House, funkcjonalna łazienka, z pralką i suszarką

Wszystkie modele domów Simple House możesz skonfigurować i wycenić tu Możesz umówić się z nami na spotkanie, porozmawiać o naszej technologii, umów się na spotkanie tu