Zadzwoń

Nowy SIM na lato i nie tylko

Od mniej więcej trzech lat obserwujemy rosnące zainteresowanie naszymi małymi domami, tak zwanymi domkami na zgłoszenie. Dom modułowy SIM LD od Simple House nie mógł sobie wymarzyć lepszej premiery. Teraz, kiedy tak wielu z Was szuka rozwiązań na działki rekreacyjne, wakacyjne, my podsuwamy Wam nową propozycję.

model SIM LD

Ostatni rok sprawił, że z czułością zwróciliśmy się ku zapomnianym działkom, odkurzyliśmy plany posiadania daczy, wielu z nas zapragnęło mieć własny kąt poza miastem, z dala od zgiełku i zagrożeń, za to blisko natury. Taki nasz osobisty azyl, zielony kwadrat. Fajnie. Ale na co dzień jesteśmy przyzwyczajeni do komfortu, pewnej harmonii i nie chcielibyśmy z tego rezygnować wyjeżdżając na weekend. W Simple House to rozumiemy. Kuba Szczęsny (główny projektant Simple House) doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że naszym Klientom zależy na estetyce i wysokim standardzie nie tylko w przypadku domu, w którym mieszkają na co dzień, ale również miejsca, w którym spędzają wakacje, długie weekendy. Być może w tej drugiej sytuacji nawet bardziej, wszak ma być to miejsce relaksu, a nic tak nie drażni jak szpetna chałupka na letnisku. Nasze modele SIM są proste, eleganckie i uniwersalne. Mieszczą wszystko czego potrzeba, by komfortowo spędzić czas, a nawet mieszkać cały rok. Wśród naszych Inwestorów są i tacy, którzy pobudowali dom SIM jako domek letniskowy, ale okazało się, że czują się tam tak swobodnie, że zdecydowali się mieszkać w nim na okrągło.

model SIM LD

Nasz najnowszy model w kategorii małych domów letniskowych, rekreacyjnych (pamiętajmy jednak, że nawet te są budynkami całorocznymi) to miks SIM 351_45 oraz modelu LD. Bryła ma 35 m2 powierzchni zabudowy (plus taras). Na parterze uzyskujemy ok. 30 m2 powierzchni użytkowej i mamy jeszcze antresolę – jej wielkość i układ ustalamy w indywidualnej pracy nad projektem z Klientem. Kształt poddasza dyktuje nam koncepcja wnętrza, którą w całości dopasowujemy do preferencji Inwestora. Szerokość budynku wynosi ok. 3,60 m (plus wnęka tarasowa na 1,20 m), a dłuższy bok, na którym znajduje się taras ma ok. 9,75 m.

model SIM LD

Na zdjęciach prezentujemy pierwszą realizację modelu SIM LD, w mało standardowym jak dla Simple House wykończeniu. Przypominamy jednak, że tak właśnie rozumiemy u nas ideę personalizacji, którą kierujemy się w pracy z Klientem. Podpowiadamy, pokazujemy rozwiązania, ale to Klient finalnie podejmuje decyzję. W typowym dla Simple House wykończeniu dach byłby pokryty antracytową blachą na rąbek, a elewację wykonalibyśmy albo w całości z jasnego drewna, albo z tynku w kolorze szarym lub antracytowym i jedynie wnękę tarasową pozostawilibyśmy w drewnie.

model SIM LD

Dom modułowy SIM LD prezentuje się w aranżacji zieleni, o której projekt i realizację zadbała firma Grąbczewscy.