Zadzwoń

Nowy mały dom modułowy

Choć za oknem jesień, momentami co prawda bardzo łaskawa, ale to już czas bardziej do siedzenia w domu niż myślenia o wypadach za miasto. Jednak to najlepsza chwila, żeby zacząć działać, jeśli już w przyszłym ciepłym sezonie chcecie cieszyć się własnym kątem na działce. W Simple House wychodzimy Wam naprzeciw i wypuszczamy nowości. Dziś prezentujemy pierwszą z nich.

Model SIM LD 351_40 Simple House. Koncepcja Kuba Szczęsny

Co pomieści się w domu na działce?

Model domu szkieletowego na zgłoszenie SIM LD 351_40. Już za chwilę znajdziecie go na naszej stronie internetowej oraz w konfiguratorze Simple House. Budynek ma łącznie 35,25 m2 powierzchni użytkowej. 27,23 m2 znajduje się na parterze. Możecie go urządzić tak jak Wam się zamarzy, w naszej wersji proponujemy: dwuosobową sypialnię (7,26 m2), łazienkę (ok. 3 m2), aneks kuchenny (4,66 m2) i otwarty salon z jadalnią (11,41 m2). Nad kuchnią i przestrzenią dzienną zaplanowaliśmy pustkę, żeby optycznie powiększyć mieszkanie, dodać powietrza i lekkości.

Co na górze?

Schodami wejdziemy na antresolę, która ma 8 m2. Tu proponujemy dodatkowe miejsce do spania, swobodnie możemy tu zainstalować dwa łóżka i zaprosić gości na naszą działkę. Ale oczywiście piętro może mieć tyle zastosowań ile Waszych potrzeb i pomysłów – przestrzeń do pracy, do odpoczywania, biblioteka etc.

Oglądajcie, przymierzajcie się i planujcie swoje domki na działkach. A potem telefon i umawiajcie spotkanie u nas, wszystko wspólnie omówimy i dopasujemy dom do Waszych możliwości i potrzeb.