Zadzwoń

Nowoczesna stodoła Simple House

Drewniane – z założenia, proste – już z nazwy. Świetnie zaprojekowane, łatwe w modyfikacji – domy modułowe Simple House. Modeli podstawowych mamy 19, a każdy z nich kilkadziesiąt wersji. Które cieszą się największym zainteresowaniem?

Na początku działalności Simple House zdecydowanie najczęściej Inwestorzy pytali o model D. Nowoczesna stodoła z dwiema tubami – zadaszeniami od strony wejścia oraz na ścianie z tarasem. Prawdopodobnie nie bez znaczenia pozostaje fakt, że nasz dom modelowy nieopodal Konstancina-Jeziornej pod Warszawą, w którym na co dzień pracujemy i w, którym umawiamy się na spotkania z Wami, pochodzi właśnie z grupy D. To D583_45.

Projekt domu szkieletowego - Model D
model D453_45
dom z dachem antracytowym
model D 923_45

Domy z grupy D od lat niezmiennie cieszą się popularnością wśród naszych klientów, ale w ostatnim czasie dogania je model LD – dom wzbogacony o długi taras na bocznej ścianie budynku. Taras rośnie wraz ze zwiększającą się bryłą domu i jest niewątpliwie dużym atutem. Model LD najczęściej budujemy z dodatkowym – drewnianą wiatą.

Dom z długim tarasem
model LD 923_45
drewniany dom z tarasem
model LD 691_30

Po dwóch faworytach mamy sporą przerwę, aż pojawia się model BT – optymalny i kompaktowy. To nowoczesna stodoła, prosta, pozbawiona dodatkowych elementów.

model BT 130_40

I nareszcie mamy SIM, to nasz przebój ostatnich lat i absolutna rewelacja. Na rynku nie ma dla siebie konkurencji w kategorii małych domów do 35 m2 powierzchni zabudowy. Świetnie zaprojektowana bryła, estetyczny i optymalnie zaplanowany jeśli chodzi o wnętrze. Komfort i wygodna na niewielkim metrażu.

model SIM 351_45
dom bez pozwolenia
model SIM LD

Model KM niejako zamyka to zestawienie. Klasyczna bryła na wzór tak zwanej „kostki mazowieckiej” czyli budynków o prostopadłościennej, prostej formie, powstających w Polsce w latach 60. i 70. ubiegłego wieku. Często z uwagi na zapisy w MPZT (Miejscowy Plan Zagospodarowania Terenu) niemożliwy do postawienia. Jednak już niedługo pochwalimy się na zdjęciach realizacją i mamy nadzieję, że więcej Inwestorów/ek zwróci na niego uwagę.

Dwupoziomowy dom szkieletowy
model KM

Wszystkie modele domów modułowych Simple House możecie porównać i samodzielnie wycenić pod adresem www.konfigurator.simplehouse.pl