Zadzwoń

Nowoczesna stodoła – dom szkieletowy D69

model D693_45

Regularna bryła, nowoczesna stodoła – wariant D69. Mamy tu ciekawy i bardzo przyjazny domownikom układ pomieszczeń.

W centralnym miejscu domu znajduje się przestrzeń wspólna, dzienna – jadalnia i salon. Wszyscy mieszkańcy mają do niej łatwy dostęp ze swoich sypialni. Jest zachowana także wygodna komunikacja z kuchnią. Salon jest zakończony zewnętrzną przestrzenią – zadaszoną loggią, której kontynuacją może być dodatkowy taras. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie na ciepłe miesiące i biesiadowanie – częściowo w domu, częściowo na zewnątrz.

model D691_30-W

W wariancie parterowym mamy tu 69 metrów kwadratowych. Jeśli to trochę za mało – możemy skorzystać z opcji użytkowego poddasza, które powiększa nam dom do 105 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej – plus skosy na drugim piętrze, do wykorzystania chociażby na schowki do przechowywania rzadziej używanych rzeczy. Model D69, jak większość drewnianych domów szkieletowych w typologii Simple House możemy wzbogacić o dodatkowe moduły – wiaty, garaże, domki gościnne, pracownie, przestrzenie do pracy czy relaksu. Tym samym dodajemy budynkowi przestrzeni użytkowej i rozbudowujemy jego funkcje. Wszystko to według potrzeb i w myśl zasady personalizacji, która w Simple House jest nam bardzo bliska i którą kierujemy się we współpracy z Klientem/Klientką przy opracowywaniu projektu. Projektu typowego, powtarzalnego, ale jednak za każdym razem indywidualnie dostosowywanego do potrzeb Inwestora/Inwestorki.

model D693_45-W

Dom modułowy w typologii D69 świetnie sprawdzi się na działce o kształcie kwadratu. Zachęcamy do skorzystania z konfiguratora, w którym można łatwo wycenić swój dom: Konfigurator domów modułowych. Projekt D69 – Simple House