Zadzwoń

Metamorfoza domu z drewna, Simple House LD z tarasem

Dzisiaj wpis bardziej zdjęciowy na blogu Simple House. Czy pamiętacie jeden z naszych pierwszych domów modułowych, model z tarasem na długiej ścianie czyli LD?

Dom z tarasem czyli?

Dwie kondygnacje, ponad 150 m2 powierzchni, dodatkowy moduł w postaci wiaty wejściowej, łączona elewacja – drewno i jasnoszary tynk i dłuuuugi, długi drewniany taras czyli element rozpoznawczy tego modelu domu szkieletowego. Budynek, jak to bywa w Simple House, w każdym szczególe dopasowany do wymagań Klientów, personalizowany – w tym przypadku z małym balkonikiem na piętrze. Nie jest to element, który pojawia się w naszych realizacjach na stałe, ale projekt skroiliśmy jak zawsze indywidualnie dla naszych Inwestorów, zgodnie z ich wymaganiami.

Choć szczerze mówiąc ten dom ma jeszcze jedną charakterystyczną rzecz, przez którą szybko go rozpoznajecie, a właściwie ogród, nie sam dom. Otóż drzewo i jego wielki pień, który na wielu zdjęciach prezentuje się na pierwszym planie. Jest na tyle charakterystyczne, że rozmawiając o domu, który Wam się z oferty Simple House podoba często mówicie – ten drewniany z wielkim drzewem, powołując się na to zdjęcie:

Model LD - przykładowa realizacja domu szkieletowego
Drewniany dom modułowy Simple House, model LD 923_45-W

Metamorfoza domu

Wszystko się zmienia, działki, ogrody, otoczenie, w którym stoją nasze domy Simple House też. Obejrzycie zdjęcia poniżej, popatrzcie jak teraz prezentuje się nasz dom modułowy LD:

Drewniany dom modułowy Simple House, model LD 923_45-W. Widok od strony tarasu
Drewniany dom modułowy Simple House, model LD 923_45-W. Widok od strony tarasu
Drewniany dom modułowy Simple House, model LD 923_45-W. Widok od strony przeciwnej do tarasu, od wejścia
Drewniany dom modułowy Simple House, model LD 923_45-W. Widok od strony przeciwnej do tarasu, od wejścia

Równie pięknie, o każdej porze roku, wspaniali Inwestorzy, którzy dbają i o dom, i o ogród. Już bez charakterystycznego drzewa na pierwszym planie. Trochę będziemy tęsknić, ale dobrze, że mamy je uwiecznione na zdjęciach!

Nasze realizacje, możecie na bieżąco śledzić na naszych kanałach w social mediach: na Instagramie, FacebookuPintereście. Część zdjęć znajdziecie też w naszej zakładce Realizacje.