Zadzwoń

Majówka w domu Simple House

Majówka po polsku czyli, no wiadomo, grill być musi, ale przede wszystkim odświeżamy domy i ogrody. Po zimie, długiej w tym roku, o wiele za długiej, czyścimy elewacje, dachy, malujemy tarasy i balkony. Jest co robić! Ale jakże przyjemne to zajęcie, kiedy od razu widać efekty i to jakie. Przyjemnie będzie wracać po pracy do takiego zadbanego domostwa, a teraz spędzić tych kilka dni przedłużonego weekendu w budzącym się do życia ogrodzie, przed odświeżonym domem. Tym samym dajemy znak sobie i przyrodzie, że tę poprzednią porę roku żegnamy już na serio i jesteśmy gotowi na nowe. Na wieczory w pachnącym ogrodzie, na biesiady z przyjaciółmi i rodzinie na ukochanym tarasie – nareszcie zacznie żyć na nowo! I na otwieranie okien na oścież, żeby wpuścić to wyczekane ciepłe powietrze i promienie słońca. Tak nam się kojarzy majówka. Jak Wy ją spędzacie?

Weekend majowy

My, w Simple House, będziemy świętować różnie, każdy na swój sposób, jedni krócej, inni dłużej. Niemniej jednak, jedno jest pewne – nasz dom modułowy, nasze biuro, do środy 3 maja również będzie odpoczywać. A już od czwartku 4 maja wraca do Waszej dyspozycji – do zwiedzania, oglądania, na spotkania i rozmowy. Pamiętajcie tylko, alby przed odwiedzeniem domu pokazowego Simple House zadzwonić do nas lub napisać mejla: tel.: 22 717 32 65, mejl: poczta@simplehouse.pl i umówić wizytę. Nasz dom modelowy to jednocześnie nasze miejsce pracy i zawsze umawiamy spotkania na konkretną godzinę, żeby zapewnić Wam pełen komfort obejrzenia budynku i spokojnej rozmowy.

Życzenia na majówkę

Wszystkim życzymy udanej majówki, tym co odpoczywają pięknej pogody, dobrego towarzystwa i wspaniałego relaksu, oby udało się z tych kilku dni wycisnąć ile się da. Tym, którzy będą w pracy – no cóż, wręcz przeciwnie, niech Wam te dni miną jak najszybciej!