Zadzwoń

Gdzie zobaczysz domy Simple House?

Poza tym, że nasze budowy są rozsiane po całej Polsce, to możesz nas też oglądać podróżując palcem po mapie. Jesteśmy aktywni w sieci i to na różnych portalach.

Mamy różnych Klientów i wiemy jak różne potrafią być ich potrzeby. W naszej komunikacji też jesteśmy otwarci i uniwersalni. Korzystamy z kilku kanałów, które oferuje nam sieć. Wiemy, że lubicie różnorodność.

Przede wszystkim zdjęcia z realizacji projektów Simple House znajdziecie oczywiście na stronie internetowej Simple House, to nasza baza. W konfiguratorze, który jest prostym narzędziem do wyceny domów modułowych Simple House, znajdziecie wybrane zdjęcia przede wszystkim ilustrujące dany model lub jakiś element wykończenia czy stosowanego rozwiązania, żeby pomóc Wam zrozumieć na czym ono polega.

Dla użytkowników social mediów jesteśmy aktywni na kilku kanałach. Jeśli chcecie na bieżąco śledzić realizacje domów szkieletowych Simple House, dowiedzieć się co u nas teraz słychać, zapraszamy Was na nasze konto na Instagramie

Adres konta Simple House na Instagramie: https://www.instagram.com/simplehouseworld/

oraz na Facebooku. W jednym i drugim miejscu jesteśmy stale obecni, publikujemy zarówno materiały foto jak i wideo, czyli dla każdego co kto lubi. Tutaj też piszecie do nas w prywatnych wiadomościach, które są dla Was często bardziej dostępną i bezpośrednią formą niż mejl do biura.

Adres konta Simple House na Facebooku: https://www.facebook.com/SimpleHouseWorld/

Trzecim portalem, na którym możecie znaleźć mnóstwo zdjęć z budowy domów Simple House, o każdej porze roku jest Pinterest. Tu głównie królują zdjęcia, ale przy każdym jest link do naszej strony internetowej, gdzie, jeśli ktoś lubi, można znaleźć więcej treści.

Adres konta Simple House na Pinterest https://pl.pinterest.com/simplehouseworld/