Zadzwoń

Czy w domu modułowym mogę przesunąć okno / powiększyć kuchnię / dodać przeszklenia w salonie? A czy to okno może być przesuwne, a nie otwierane?

Tak. Projekty domów w Simple House są personalizowane.

Lista pytań zawarta w tytule mogłaby być prawie tak długa jak liczba Inwestorów/Inwestorek Simple House. Firma buduje według powtarzalnych projektów architektonicznych. Domy modułowe autorstwa Kuby Szczęsnego cieszą się ogromną popularnością. Klienci je lubią, są proste, kompaktowe, dobrze zaprojektowane. Często Inwestorzy/Inwestorki trafiają już do nas z upatrzonym, ulubionym modelem. Czy to znaczy jednak, że ich projekt będzie wyglądał dokładnie tak jak koncepcja widoczna na stronie www.simplehouse.pl?

Po pierwszym zetknięciu z wybranym modelem przychodzi czas na zaadaptowanie go do własnych wymagań i planów. Klienci/Klientki zaczynają wyobrażać sobie własne przestrzenie, często dopiero wtedy zdają sobie sprawę ze swoich potrzeb i zaczyna się projekcja. Najczęściej okazuje się, że choć nasz projekt bardzo im się podoba, potrzebują zmienić to i owo, dostosować go do siebie. Bo przecież każdy żyje trochę inaczej, inne ma potrzeby, inaczej chce się rozlokować w swoim mieszkaniu. I my to bardzo dobrze rozumiemy. I szanujemy. Dlatego tak ważna dla nas była i nadal jest personalizacja projektów. To jedna z idei, której się trzymamy od początku.

Simple House buduje domy modułowe z powtarzalnych projektów architektonicznych, to prawda. Ale też prawdą jest, że od początku istnienia firmy (2012 r.) nie postawiliśmy choćby dwóch identycznych  budynków. Kiedy Klient/Klientka decyduje się na dany model, dokonuje wyboru, ale oznacza to dopiero początek drogi, która doprowadzi nas do powstania projektu. Wówczas rozpoczyna się współpraca z naszym doradcą oraz z architektem, której owocem ma być optymalna koncepcja domu, która spełnia oczekiwania Klienta/Klientki, także finansowe i respektuje techniczne ograniczenia. Zatem odpowiedź na pytanie postawione w tytule artykułu, jedno z tak często zadawanych nam: czy mogę przesunąć okno, czy możemy powiększyć kuchnię, czy jest możliwe dodanie przeszkleń w salonie, czy to okno może być przesuwne, a nie otwierane…? Brzmi tak. Tak, na te i na wiele innych pytań odnośnie do przearanżowania wnętrza budynków, a co za tym układu stolarki okienno-drzwiowej oraz oczywiście do wykończenia domu z zewnątrz. Jeśli tylko jest to możliwe ze względów technicznych, a dla Klienta akceptowalne finansowo, jesteśmy w stanie wprowadzić daleko idące zmiany w projekcie.

Personalizacja to jedna z idei Simple House, a jednocześnie powód dla którego Klienci/Klientki często do nas trafiają i finalnie stawiają dom właśnie z Simple House.