#FAQ Czy mogę przesunąć okno? Czy można powiększyć kuchnię?

Simple House buduje według powtarzalnych projektów architektonicznych. Domy modułowe autorstwa Kuby Szczęsnego cieszą się ogromną popularnością. Klienci je lubią, są proste, kompaktowe, dobrze zaprojektowane. Często Inwestorzy trafiają już do nas z upatrzonym, ulubionym modelem. Czy to znaczy jednak, że ich projekt będzie wyglądał dokładnie tak jak koncepcja widoczna na stronie www.simplehouse.pl?

Po pierwszym zetknięciu z wybranym modelem przychodzi czas na zaadaptowanie go do własnych wymagań i planów. Klienci zaczynają wyobrażać sobie swoje przestrzenie, często dopiero wtedy zdają sobie sprawę ze swoich potrzeb i zaczyna się projekcja. Najczęściej okazuje się, że choć nasz projekt bardzo im się podoba, to potrzebują zmienić to i owo, dostosować go do siebie. Bo przecież każdy żyje trochę inaczej, inne ma potrzeby, inaczej chce się rozlokować w swoim mieszkaniu. I my to bardzo dobrze rozumiemy. I szanujemy. Dlatego tak ważna dla nas była i nadal jest personalizacja. To jedna z idei, której się trzymamy od początku.

Simple House buduje domy modułowe z powtarzalnych projektów architektonicznych, to prawda. Ale też prawdą jest, że od początku istnienia firmy (2012 r.) nie postawiliśmy choćby dwóch identycznych  budynków. Kiedy Klient decyduje się na dany model, dokonuje wyboru, ale oznacza to dopiero początek drogi, która doprowadzi nas do powstania projektu. Wówczas rozpoczyna się współpraca z naszym doradcą oraz z architektem, której owocem ma być optymalna koncepcja domu, która spełnia oczekiwania Klienta, także finansowe i respektuje pewne techniczne ograniczenia. Zatem odpowiedź na pytanie postawione w tytule artykułu, jedno z tak często zadawanych nam: czy mogę przesunąć okno, czy możemy powiększyć kuchnię, czy jest możliwe dodanie przeszkleń w salonie, czy to okno może być przesuwne, a nie otwierane…? Brzmi tak. Tak, na te i na wiele innych pytań odnośnie do przearanżowania wnętrza budynków, a co za tym układu stolarki okienno-drzwiowej oraz oczywiście do wykończenia domu z zewnątrz. Jeśli tylko jest to możliwe ze względów technicznych, a dla Klienta akceptowalne finansowo, jesteśmy w stanie wprowadzić daleko idące zmiany w projekcie.

Personalizacja to jedna z idei Simple House, a jednocześnie powód dla którego Klienci często do nas trafiają i finalnie stawiają dom właśnie z Simple House.