Zadzwoń

Domy szkieletowe personalizowane

Co to właściwie znaczy? Dla nas to nie tylko hasło i jedna z głównych idei Simple House, o której piszemy od razu na stronie głównej, ale realna wartość, którą kierujemy się w pracy z Klientami/kami.

Ty wybierasz model, my go dopasowujemy

Zazwyczaj współpraca z naszymi Klientami/kami wygląda podobnie. Trafiacie do Simple House, czasem wiecie jaki model domu Was interesuje, czasem macie tylko zarysowane potrzeby i zdajecie się na nas, natomiast prawie zawsze dalej wygląda to tak samo. Wybieracie model, który Wam się podoba, a potem w toku rozmów dochodzimy do tego, że albo zmieniamy go, albo mocno modyfikujemy. I tak dochodzimy do tego, że od początku istnienia Simple House nie zbudowaliśmy dwóch takich samych budynków. Każdy Klient jest inny, każda Klientka jest inna i dlatego nasze domy szkieletowe są tak różne. Niby powtarzalne domy modułowe, a tak naprawdę domy, które za każdym razem są rysowane trochę od nowa.

Dom gotowy, a dom projektowany

Są jednak i tacy Klienci, którzy preferują gotowe rozwiązania i szukają prostych rozwiązań, do zrealizowania od ręki. Nie interesuje ich namysł nad projektem, chcą poznać nasze propozycje i do nich dopasowują swoje plany. Właśnie jesteśmy w trakcie przygotowywania czegoś specjalnie dla nich. Simple House rozszerza ofertę, szczegóły już wkrótce.