Zadzwoń

Domek 35 m, inwestycja na nowe czasy

Nasza nowa, a dla innych przypomniana znajoma – jej wysokość inflacja, rozgościła się na dobre i nie wiadomo kiedy zechce się oddalić. Kosztowne to odwiedziny, a ich skutki będziemy odczuwać jeszcze długo. Jest drogo, drożej i końca nie widać. Jak mądrze zachować oszczędności? Jak je pomnożyć?

Zwykło się mówić, że dom to inwestycja – nie do końca w pozytywnym znaczeniu. Dom modułowy, ciepły dom to na pewno inwestycja w mniejsze rachunki za ogrzewanie. Może to być też dom, który sam na siebie zarabia, na siebie i swoich właścicieli, krok po kroku odzyskując, a następnie pomnażając ich zainwestowane oszczędności.

Dom na zgłoszenie świetnie sprawdzi się dla gości

Do tej pory w Simple House mieliśmy okazję i przyjemność realizować kilka takich projektów, które powstały z myślą o wynajmowaniu przestrzeni dla gości. Przede wszystkim były to modele typu 35 m2 czyli nasz dom modułowy SIM 351. Za każdym razem nasi Inwestorzy zaskakiwali pomysłowością jak można wykorzystać przestrzeń wewnątrz budynku i ile wygód i atrakcji tam pomieścić.

Dziś przypomnimy kilka z nich.

 • Domandi Mountain Holiday Lodges
  Domki modułowe Simple House Domandi w Karkonoszach

  Trzy urocze położone na jednej posiadłości domki w miejscowości Przesieka w Karkonoszach. Pomysłowo urządzone z dbałością o detal. Być może zaskoczą Was wygodami – zimą (domki leżą między dwoma ośrodkami narciarskimi – Karpaczem i Szklarską Porębą) docenicie suszarkę na sprzęt sportowy oraz saunę, a o każdej porze roku z przyjemnością możecie korzystać z zewnętrznej balii na tarasie. Ta budowa nie należała do najłatwiejszych i nie chodzi tu o spadek działki, ale o ogromne głazy, które napotkaliśmy przy wykonywaniu fundamentów. Ale i z tym sobie poradziliśmy!

  • Sarnia łąka
  domki wakacyjne
  Domki 35 m Simple House, Sarnia Łąka

  Urocza nazwa dla dwóch równie ujmujących domów modułowych typu SIM 351 o nazwie Loft i Boho położonych na widokowej działce. To okolice Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego, a stąd już tylko krok za granicę z Czechami. Budynki różnią się od siebie nie tylko nazwami, ale zostały też zgodnie z nimi tematycznie urządzone. W obu mile widziane są czworonogi.

  • Klimatyczne Popielato
  Domek modułowy Simple House, Popielato

  To dopieszczony domek na zgłoszenie w Górach Izerskich. Tu także możecie skorzystać z kąpieli z zewnętrznej balii, natomiast w środku w zimniejsze miesiące dogrzejecie się przy designerskiej kozie. To robi klimat! Budynek ma wszystkie potrzebne wygody i wiele więcej;  we wnętrzu przykuwają oko pieczołowicie dobrane detale.

  Wszystkie realizacje są wspaniałe, na pewno dzięki Inwestorom, którzy włożyli serce w ich wykończenie. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę, a właściwie deskę, jak to w domach szkieletowych bywa.

  Wszystkie modele domów szkieletowych Simple House, także domki na zgłoszenie 35 m, możecie skonfigurować według własnego uznania i od ręki wycenić w naszym konfiguratorze pod adresem Konfigurator Simple House