Zadzwoń
Domy modułowe, domy segmentowe, dom modułowy całoroczny, dom kanadyjski - simplehouse.pl

Dom szkieletowy SIM LD

Świetny dom wakacyjny, całoroczny, bardzo ciepły. Dom modułowy, który daje mnóstwo możliwości jeśli chodzi o aranżację przestrzeni wewnątrz. Na działkę rekreacyjną, jako dom weekendowy, wakacyjny, ale też do korzystania przez cały rok.

Dom modułowy spełniający wymogi budynków na zgłoszenie – ma do 35 m² powierzchni zabudowy. SIM LD jest miniaturą modelu LD Simple House. Przesunięcie kalenicy i kąt dachu 40 stopni pozwalają na efektywne zagospodarowanie sporej przestrzeni na antresoli. Domek posiada wygodne schody na poddasze. Na parterze znajduje się zamykana dwuosobowa sypialnia, kuchnia, łazienka i salon z jadalnią. Jeśli jednak Inwestorzy mają inny pomysł na rozplanowanie wnętrza, koncepcję dostosowujemy do ich wymagań, każdy projekt jest personalizowany.

Mały dom modułowy - sim do 35 m2 Domy modułowe, domy segmentowe, dom modułowy całoroczny, dom kanadyjski - simplehouse.pl

Personalizacja każdego projektu domu szkieletowego

W Simple House oferujemy wybór spośród szerokiej gamy powtarzalnych projektów prefabrykowanych budynków szkieletowych, modułowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów za każdym razem projekt domu szkieletowego modyfikujemy i dopasowujemy do indywidualnych potrzeb.

Napisz do nas