Zadzwoń

Dom modułowy plus

Plus drewniana wiata – element tyleż dekoracyjny co niezwykle praktyczny. Bardzo go lubimy, Wy także. Można go dodać do modeli D, LD, BTD69.

© Bartek Warzecha

Fakt, że spełnia rolę dekoracyjną widać na pierwszy rzut oka. Bryle dodaje lekkości przez ażurowe ułożenie desek. Pasuje do każdego budynku bez względu na materiał jaki został użyty do elewacji – czy jest to drewno, blacha czy tynk jasny bądź ciemny. Bo drewniane elementy zawsze dobrze się komponują.

Wiata drewniana w domu modułowym Simple House, model LD

A zadania praktyczne? Tu jest cała lista, można nawet rzec, że wiata to moduł do zadań specjalnych. Po pierwsze to dość oczywiste miejsce parkingowe – blisko drzwi wejściowych, zadaszone, wprost idealnie. Może też służyć za miejsce jedynie postojowe – podczas niesprzyjających warunków pogodowych da schronienie tym, którzy muszą na przykład wypakować wielkie zakupy z bagażnika lub w drugą stronę – zapakować samochód po sufit bagażami na wakacje dla całej rodziny. Ani deszcz, ani porywisty wiatr nie są nam wtedy do niczego potrzebne.

Wiata drewniana w domu modułowym Simple House, model LD

A do czego może nam posłużyć wiata kiedy pogoda sprzyja, świeci słońce, a nawet skwar leje się z nieba? To idealne miejsce, by spędzić czas na zewnątrz, ale jednocześnie uciec od spiekoty dnia. Drewniane deski ułożone ażurowo wpuszczą akurat tyle światła, żeby przyjemnie oświetlić nam biesiadę i jednocześnie uchronić nas od nadmiernego ciepła. Na drewnianej konstrukcji możemy też z łatwością przyczepić najróżniejsze kwiatowe i papierowe dekoracje czy też girlandy ze świateł. I klimat garden party gotowy.

Wiata drewniana z zamykanym schowkiem, Simple House

A już kwintesencją praktycznego zastosowania naszej drewnianej wiaty jest zamykany schowek. W każdym ogrodzie, na każdej działce znajdą się sprzęty bardzo potrzebne, ale też niekoniecznie estetyczne. Chcemy je mieć pod ręką, ale już za bardzo pokazywać ich nie chcemy. I tu przydaje się wiata – wszelkie kosiarki, grabie, torby z ziemią, donice i inne „przydasie” chowamy do schowka, zamykamy drzwi i nikt nie musi na to patrzeć, kiedy akurat nie pracujemy na zmianie ogrodnika. A ponieważ schowek jest zamykany na klucz, bezpiecznie schowamy tam też rowery, hulajnogi i inne jednoślady. Genialne!

Wiata drewniana w domu modułowym Simple House, model D

Pamiętajcie, że wszystkie modele domów modułowych Simple House możecie dowolnie konfigurować, wyceniać i porównywać różne opcje ich wykończenia w naszym konfiguratorze pod adresem www.konfigurator.simplehouse.pl Samodzielnie, szybko, online i bezpłatnie.