Zadzwoń

Dom drewniany, dom wśród pól

„Dom znajduje się niecałą godzinę drogi od Warszawy. Najłatwiej dojechać jest trasą nr 7 na Gdańsk i za Malinowym Bzykiem skręcić w prawo, a dalej już mniejszymi drogami”.

Dom wśród pól, model D583_45

Już sam opis dojazdu i nazwa brzmią jak zapowiedź przyjemnego relaksu na wyciągnięcie ręki (szczególnie jeśli mieszkamy na Mazowszu). Dom wśród pól – to miejsce dedykowane zarówno dorosłym jak i dzieciom, wszystkim, którzy szukają odpoczynku – w naturze i przyjemnych warunkach, w domu, który otula swoim wnętrzem, a przez duże okna zaprasza do podglądania fauny i flory. Dookoła zielono, w środku zaś dużo drewna w naturalnym kolorze i światła wpadającego przez spore przeszklenia. Pięknie, prosto, naturalnie, ciepło.

Dom wśród pól, model D583_45

Naszą pasją jest projektowanie i budowanie dla Was drewnianych domów modułowych. To ogromna radość móc uczestniczyć w tym ważnym procesie, często to przecież Wasz jeden jedyny dom, który pobudujecie w ciągu całego życia, więc czujemy wagę zadania. Wasze zadowolenie, najpierw z tego jak projekt nabiera realnych wymiarów, a potem z użytkowania już zakończonego domu, to nasza nagroda i satysfakcja, dodatkowa motywacja do dalszego działania.

Tak się złożyło, że w ostatnim czasie mieliśmy tę przyjemność budować dla Was także budynki przeznaczone pod wynajem, domy weekendowe, wakacyjne, na wyjazdy krótsze i dłuższe. I ta świadomość, że teraz nie jedna rodzina, ale wielu z Was może z naszego domu dobrze skorzystać, odpocząć, zrelaksować się w komfortowych warunkach, to dopiero frajda!

Dom wśród pól, model D583_45

I dziś z dumą pokazujemy Wam taki projekt. Zajrzyjcie tam, gwarantujemy, że już z marszu zakochacie się w zdjęciach.  To wspaniałe, że powstaje coraz więcej takich miejsc na mapie Polski, miejsc, w których właściciele dbają nie tylko o atrakcyjną lokalizację noclegu, ale w równym stopniu o sam dom, tak by dawał jak najlepsze poczucie komfortu.  

Dom wśród pól, model D583_45

Model D583_45 z użytkowym poddaszem, z modyfikacjami – nietypowym dla Simple House balkonem i zabudową tarasu – #personalizacja

Wszystkie informacje dotyczące rezerwacji pobytu, cennika oraz szczegóły odnośnie do samego domu – ile ma sypialni, dla ilu osób jest przeznaczony itd. znajdziecie na stronie internetowej pod adresem: www.domwsrodpol.pl