Wykończenie domu pod klucz

Oto i nadejszła wiekopomna chwila* kiedy to nasza firma dumnie wkracza na ścieżkę prowadzącą wprost do wykończonych wnętrz domów modułowych Simple House.

„Proszę o wycenę budowy domu szkieletowego i wykończenia wnętrza” – do niedawna odpowiedź brzmiała „Simple House buduje tylko do stanu deweloperskiego”. Kropka. Od teraz odpisujemy – „OK, możemy zająć się także pracami wykończeniowymi”. W ramach anegdoty opowiadamy jak wybudowaliśmy energooszczędny dom modułowy dla jednego z naszych Inwestorów w cztery miesiące, a on następnie nie mógł go wykończyć przez następne półtora roku. Takich historii mamy więcej i już wcale nie śmieszą naszych Klientów/Klientek. Trudności na rynku prac wnętrzarskich wyprzedziły te obecne, związane z etapem budowy domów. Od dawna Inwestorzy/Inwestorki borykali się z brakiem dostępności terminów, wydłużonym czasem oczekiwania na materiały, kłopotami ze znalezieniem fachowców, o ich fachowości nie wspominając. Pytania o to czy zajmujemy się także wykończeniem wnętrz pojawiały się co najmniej przy co drugim projekcie. Dlatego w końcu wyszliśmy naprzeciw wymaganiom rynku i podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu oferty.

Nasza dodatkowa usługa – wykończenie pod klucz

Nadal pozostajemy wierni jednej z naszych idei – personalizacji i postaramy się także w obszarze tej nowej działalności jak najbardziej dopasować się do Waszych potrzeb. Zaproponujemy Wam trzy schematy działania, w zależności od Waszych wymagań:

  • przypadek pierwszy – przychodzicie do nas z gotowym, pełnym projektem wnętrz (zawierającym już projekty: funkcjonalny, elektryki, hydrauliki, posadzek, okładzin i stolarki, ponadto rzuty ścian, wykaz materiałów i wizualizacje).
  • przypadek drugi – nie macie pełnego projektu, jedynie wizualizację wnętrz.
  • przypadek trzeci – nie ma projektu, nie ma nawet wizualizacji, ewentualnie jest jakiś zarys pomysłu. Tu projekt wnętrza domu modułowego będziemy dla Was tworzyć od podstaw.

Jesteśmy zatem otwarci na różne ścieżki i nie zamykamy się na jeden wzór współpracy. Możemy Was wspierać na tylu etapach, na ilu nas potrzebujecie. To co na pewno zyskają Klienci/Klientki, którzy zdecydują się nie tylko wybudować dom z Simple House, ale także go wykończyć to pewność – zostają pod skrzydłami tej samej firmy, która gwarantuje jakość wykonania i materiałów, ciągłość działania i terminowość. Waszą wielką wygraną będzie spokój i czas – nie będziecie go trwonić na szukanie ekip wykończeniowych, ich nadzór, na zakupy i dostawy materiałów – to wszystko bierzemy na siebie my. Wynegocjujemy dla Was niższe ceny zakupu materiałów wykończeniowych. Postaramy się skrócić cały proces wykończenia do koniecznego minimum, a Was angażować najmniej jak się da.

W kolejnym wpisie opowiemy Wam jak wygląda nasza oferta wykończenia wnętrz domów szkieletowych Simple House i co wchodzi w jej skład. A już wkrótce opublikujemy nasze pierwsze realizacje wnętrz, bo zanim wprowadziliśmy nową usługę do oferty, sprawdziliśmy się na kilku realizacjach.

* specjalnie dla młodszego pokolenia – słowem wyjaśnienia – użyty zwrot to słynny cytat z kultowego onegdaj filmu „Sami swoi” (1967 r., reż. Sylwester Chęciński)